До нас часто звертаються люди із запитаннями: Вы выдаёте права на лодку? Вы делаете права на лодку? Ви вирішуєте питання в Морській адміністрації щодо отримання прав на лодку?

Зважаючи на частоту даних питань хочемо трохи роз’яснити зазначене питання.

Навчальний заклад Галеон здійснює підготовку судноводіїв малих/маломірних суден відповідно вимог до обладнання, призначеного для підготовки та перевірки знань судноводіїв малих/маломірних суден затверджених наказом Міністерства інфраструктури України 07.10.2014  № 491, Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24 жовтня 2014 р. за № 1338/26115.

За результатами проведеної підготовки та успішної здачі внутрішнього іспиту, Галеон видає слухачеві відповідне свідоцтво та оформлює особову картку судноводія маломірного судна згідно вимог Положення про порядок видачі посвідчення судноводія малого/маломірного судна, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 07 травня 2013 року № 283, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 травня 2013 року за № 831/23363 (далі — Положення).

Свідоцтво та особова картка з іншими документами подаються до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері безпеки на морському і річковому транспорті (Державна служба морського та річкового транспорту України (Морська адміністрація) для отримання посвідчення судноводія малих/маломірних суден відповідно до проведеної підготовки та за результатами підтвердження кваліфікації судноводіїв малих/маломірних суден відповідно до Положення.

Підтвердження кваліфікації кандидата здійснюється за заліковим принципом перевірки теоретичних знань та підтвердженням навичок кандидата щодо практичного управління відповідним типом маломірних суден.

Перевірка теоретичних знань вважається успішною, якщо кандидат надав вірні відповіді на 80% запитань екзаменаційного білета.

За результатами успішного підтвердження кваліфікації кандидат отримує посвідчення судноводія маломірного судна в територіальному органі Морської адміністрації на підставі Протоколу протягом 10 робочих днів з дати проведення засідання кваліфікаційної комісії.

Враховуючи викладене, а ні Галеон, а ні будь-який інший навчальний заклад не може здійснювати видачу посвідчень судноводія (прав на лодку).

Зазначена функція належить виключно центральному органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері безпеки на морському і річковому транспорті (Державна служба морського та річкового транспорту України (Морська адміністрація)).

Оставить комментарий

avatar
  Подписаться  
Уведомление о